איך מוצאים מורה נהיגה?

מחפשים מורה לנהיגה שאפשר לסמוך עליו ולא רק בעניין הלמידה אלא גם בגין ההשלכות העתידיות? צודקים בהחלט! בכדי למצוא מורה נהיגה שכזה כל מה שחשוב זה קודם כל לדבר עם אנשים שאתם מכירים, נוהגים ומעידים על אפס תאונות או פגיעה בנקודות. נכון שזה קושר לא פעם לאופי האדם מאידך, זה הרבה פעמים קושר גם למה שהמורה מנחיל לכם וכך למעשה יודעים אם הגעתם למורה טוב או מורה שמנסה להעביר מהר ולא לוקח את ההשלכות שבדרך.

איך בוחרים מורה נהיגה?

אז לאחר ששאלתם חברים אם הם מרוצים ואוהבים את מורה לנהיגה שלהם הגיע הזמן לקדם את הדברים ולדעת לאן אתם לוקחים את זה מעכשיו? מה לגבי התקשורת שהייתה לאנשים שאתם מכירים עם המורה הנבחר? חשוב לציין כי חיבור וכימיה בין מורה לתלמיד זה בהחלט עניין אינדיבידואלי ולכן חשוב מאוד לבדוק את זה בעצמכם על ידי פגישה אחת שתסביר לכם איפה בדיוק אתם עומדים והאם זה המורה שאתם צריכים אם בכלל. הדבר הנוסף שיש לקחת בחשבון קשור באמינותו של המורה ,עד כמה הוא אמין ומתאים לכם? מעבר לחשיבות המחיר חשוב מאוד למצוא מישהו שיספק לכם הצעת מחיר בשקיפות מלאה אבל בו זמנית לא יבטיח לכם הבטחות שווא שאף מורה לא יכול לקיים בפועל. ובגדול? אף תלמיד שמתחיל ללמוד לא באמת יודע או יכול לקבל תשובה של "כמה שיעורים צריך בשביל לעבור טסט". נכון שיש אומדן מסוים ועדיין זה משתנה מתלמיד אחד לאחר. לכן, אם שמעתם תשובה שכזאת היא תהיה הכי קרובה למה שאתם צריכים לשמוע ברגעי האמת.

כמה שיעורים צריך בשביל ללמוד נהיגה?

מורה נהיגה מקצועי יידרש לבחון אתכם וזה יהיה תלוי בעיקר ברמת ההתקדמות שלכם ולא בשום דבר אחר. כפי שכבר צוין כמות השיעורים תשתנה מאדם אחד לאחר לפי קצב הלימוד האישי שלו והעיקר? לא לעשות דברים מהר מדי ובטח שלא להתפתות לקחת יותר משני שיעורים בשבוע או אפילו שיעורים שעולים זול מדי – בסוף זה תמיד הופך יקר ואפילו מסכן חיי אדם.