רישיון 1A – רישיון לאופנוע

אם מישהו פעם דיבר אתכם על רישיון לאופנוע הוא בטח התכוון למה שנקרא רישיון 1A הרישיון שמקנה לכם את האפשרות לצאת אל הכביש בפעם הראשונה ולפגוש את כלי התחבורה שלכם הראשוני. אז למי מותר ואיך מתחילים ללמוד על אופנוע? האם צריך אישור מההורים ומה אסור ומה מותר? את כל התשובות אספנו לכם במאמר המאגד את כל המידע כאן ועכשיו.

מה נותן לכם רישיון 1A ?

רישיון 1A משמע רישיון המאפשר נהיגה על אופנוע בדרגה של 47.46 כוח סוס, כאמור זה מאפשר לכם נהיגה על כל אופנוע וקטנוע עד ההספק של רישיון זה.

מתי אפשר להתחיל ללמוד/ להוציא רישיון 1A

הגעתם לגיל המתאים? הנה כמה סוגי אופנועים שאפשר לדבר עליהם ומאפשרים לכם להוציא את הרישיון המיוחל המשתייך גם לאותו רישיון 1A לצורך העניין אם אתם רוצים לעשות את התיאוריה תוכלו לבצעה מגיל 17 וחצי אבל את הלימודים תוכלו להתחיל כאמור מגיל 16 בהסכמת ההורים כמובן. בגדול הגיל המינימלי ללמידה על אופנוע הינו 18 כאשר את המבחן המעשי יהיה ניתן לבצע החל מגיל 18 לרבות עשיית הטסט אשר בסופו תקבלו את הרישיון המיוחל. כמו כן בכדי ליישם ולקבל את הרישיון חשוב מאוד לבצוע במסגרת של לא פחות מ10 שיעורים לכל היותר.

איפה כדאי להוציא רישיון 1A

כמו בכל דבר ובפרט כשרוצים להוציא רישיון על אופנוע חשוב מאוד לבצע את כל מהלך הזה לצד בית ספר שיכול לספק לכם את התמיכה המלאה ולספק לכם רישיון בצורה היעילה והבטוחה ביותר. חשוב לציין כי אין קשר לעלות הזולה ובטח שלא להבטחות שלא ניתן ואף אסור לקיים. בית ספר שעומד בכל הקריטריונים יציג לכם את המורים הייעודיים לכך ובסופו של דבר ישיג לכם את המטרה שגם אתם צריכים לשאוף אליה והיא נהיגה בטוחה על הכביש והגעה ליעד שלכם ללא סכנות. אם יש לכם את זה בסופו של דבר כנראה שהגעתם ליעד ואתם יכולים בהחלט להתחיל וליישם את הלימודים ולהגשים את החלום – רישיון לנהיגה בטוחה ואיכותית על אופנוע אשר תשמש אתכם בנגישות וכמובן באופציה של להיות שליחים לדוגמא לבצע משלוחים למסעדות שונות כמו סושי בתל אביב, סושי סגבעתיים ועוד.